ALLEN BRADLEY 440G-A27143 Fully Flex Actuator
 440A Interlock Switch Accessories, Fully-Flexible Actuator (GD2 model only)
There are no reviews yet.
Be the first to review “ALLEN BRADLEY 440G-A27143 Fully Flex Actuator” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
Compare
Close
Allen-Bradley 1783-MX04S Ethernet Switch, Expansion Module, 4 SFP Ports, Fiber, LC Connector
Ethernet Switch, Expansion Module, 4 – 100 FX Fiber-optic SFP Ports, 3.3 Volt DC, 2.5 Amp
Add to wishlist
Read more
Quick view
Close
Allen-Bradley 2711P-T7C4D9 Operator Interface, 6.5″ Color Display, Touch Screen, DC Power
Read more
Quick view
Delta VFD007C23A
AC Drives, C2000 Series ITEM # VFD007C23A MFG # VFD007C23A Series C2000 Drive, AC, 1HP, 230V, 3PH, 5A, VT
Allen-Bradley 1492-CABLE015TBNH DIGITAL CABLE
DIGITAL CABLE AB 1492-CABLE015TBNH DIGITAL CABLE CONNECTION PRODUCTS
Allen-Bradley 1492-CABLE010TBNH Cable, Digital I/O Module Ready, 40 Cond., 22 AWG, 1.0m, (3.28′)
Cable, Digital I/O Module Ready, 40 Cond., 22 AWG, 1.0m, (3.28′) Digital I/O Module Ready Cable, 20 Conductor, 18 AWG,