ALLEN BRADLEY 20AD027A0AYNANC0 PowerFlex 70 AC Drive 27 A at 20 Hp 20A
PowerFlex 70 AC Drive 27 A at 20 Hp 20A
There are no reviews yet.
Be the first to review “ALLEN BRADLEY 20AD027A0AYNANC0 PowerFlex 70 AC Drive 27 A at 20 Hp 20A” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
Legrand 650016-440V 32A 3P + E WITH GREY METRA PLUG
Compare
Close
Product: -440V 32A 3P + E With Grey Metra Plug
Legrand 650016
Add to wishlist
Read more
Quick view
Close
3RT2015-1BB41 Power contactor, AC-3 7 A, 3 kW / 400 V 1 NO, 24 V DC 3-pole, Size S00 screw terminal
Article Number (Market Facing Number) 3RT2015-1BB41 Product Description Power contactor, AC-3 7 A, 3 kW / 400 V 1 NO,
Read more
Quick view
Siemens Separate Standard Actuator For Pos W Tumbler 3Se5312 /3Se5322
Legrand 573443 Arteor - 230/240 V AC - 50 Hz 2 modules 45 x 45 mm Tone level
Legrand 573443 Arteor
Product: Arteor - 230/240 V AC - 50 Hz 2 modules 45 x 45 mm Tone level: 70 dB at 1 m(White) Legrand Ref. 573443
Schneider 56173 Vigirex RH99M
Residual current protection relay, Vigirex RH99M, 30 mA to 30 A, 220 VAC to 240 VAC 50/60 Hz, local manual reset
Legrand 673024 Myrius Rotary dimmer 400W
Product: Myrius Rotary dimmer 400W Legrand Ref. 673024
Legrand 408590 DX³ MCBs - Single pole 240/415 V~ Nominal rating 10(A)
Legrand 408590 DX³ MCBs
Product: DX³ MCBs - Single pole 240/415 V~ Nominal rating 10(A)
Legrand Ref. 408590
3LD24180TK13 Siemens Switch disconnector 3LD
SENTRON, Switch disconnector 3LD, emergency switching-off switch, 3- pole, Iu=250 A, operating power / at AC-23 A 400 V: 132 kW, floor mounting with door coupling, knob-operated mechanism, red/yellow, 4-hole mounting of the handle.