Siemens 5SU13241RC40 – 40A 2P 30mA 10KA 4MBETAGARD RCBO C 240VAC 50..60HZ.
RCBO 40 A 2-pole 4-module C characteristic Type AC 30mA
Compare
Add to wishlist
  ... people are viewing this right now
Category: Switchgear
  • Description
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
Dimensions 90 × 72 × 70 mm
MODULE 4M
Product Type C characteristic Type AC
AMP 40A
Poles 2P
Breaking Capacity 10KA
MA 30
HSN 8536.20.30
Voltage 240VAC
Country of Origin India
warranty Standard Manufacturer Warranty
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Siemens 5SU13241RC40 – 40A 2P 30mA 10KA 4MBETAGARD RCBO C 240VAC 50..60HZ.” Cancel reply