Siemens 6ES7288-1ST30-0AA1
SIMATIC S7-200 SMART
2 in stock (can be backordered)
Compare
Add to wishlist
  ... people are viewing this right now
SKU: 6ES7288-1ST30-0AA1 Categories: Automation & Control Gears, Siemens Tag: Siemens PLC
  • Description
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
SIMATIC S7-200 SMART, CPU ST30, standard CPU, DC/DC/DC, onboard I/O: 18 DI 24 V DC; 12 DQ 24 V DC; power supply: DC 20.4 – 28.8 V DC, program/data memory 30 KB web server