Allen Bradley 140M-C2E-C16
MPCB, Standard Magnetic Trip (Fixed at 13 x le), 10 – 16 A, Std. Performance, Frame Size C
Compare
Add to wishlist
  ... people are viewing this right now
Category: Allen Bradley Tag: ALLEN BRADLY
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen Bradley 140M-C2E-C16” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
Compare
Close
ALLEN BRADLEY 1769-PA2 Power Supply, CompactLogix, AC, 85-265V AC Input, 5V at 2 A or 24V at 0.8 A Output
L3x & L3y CompactLogix Power Supplies 120/240 VAC Input 2 Amp @ 5 VDC Output
Add to wishlist
Read more
Quick view
Close
ALLEN BRADLEY 1606-XLS480E-3
Power Supply, 480 W, 24V DC, No Special Function, Performance Family, 3-Phase